Serdecznie zapraszamy na warsztaty perkusyjne organizowane w ZPSM im. W. Kilara w Katowicach w dniu 28 października 2021 r. od godz. 10.00.
Program warsztatów jest niezwykle atrakcyjny, będziemy bowiem gościć wspaniałych muzyków z zespołu PNEUMA. Jest to grupa indywidualności muzycznych, wybitnych osobowości muzyki perkusyjnej z różnych stron świata, których połączyła wspólna pasja i miłość do muzyki. Interesuje ich kameralistyka i muzyka współczesna.

Poznali się podczas studiów w Universityof Miami Frost School of Music pod kierunkiem Sveta Stoyanova i Matthew Straussa.
Prosimy o zgłaszanie uczniów chętnych do wzięcia czynnego udziału w warsztatach na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
w terminie do 22 października 2021 r., godz. 12.00.
Dokładny harmonogram warsztatów zostanie umieszczony 25 października 2021 r. na stronie szkoły: http://2st.zpsm.edu.pl/

Zapraszamy również na koncert grupy PNEUMA, zaplanowany 28 października 2021 r. o godz. 18.00 w Sali koncertowej Miasta Ogrodów Katowice, plac Sejmu Śląskiego 2 w Katowicach.
Rezerwacja bezpłatnych wejściówek: tel. 32 609 03 32, e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
Więcej: