baner_szkola
baner_szkola_jubileusz2
baner_szkola_jubileusz
baner_szkola_kontakt
baner_szkola_cello1
VII Ogólnopolski Konkurs Kontrabasowy
im. Wiktora Gadzińskiego 
Katowice 23-25 maja 2019 r.
OGŁOSZENIE WYNIKÓW
  • LAUREACI GRUPY I
I miejsce ex aequo - Anna KOMALA 
OSM I i II st. im. K. Szymanowskiego we Wrocławiu 
nauczyciel: Czesław Kurtok
 
I miejsce ex aequo - Piotr WYTRZĘŚ
PSM I i II st.  im. I. J. Paderewskiego w Stalowej Woli 
nauczyciel: Wojciech Front
 
II miejsce - Amalia BABIK
ZSM I i II st. w Rudzie Śląskiej 
nauczyciel: Przemysław Wacławik
 
III miejsce ex aequo - DYPA Nikodem
SM I st. w Niwiskach 
nauczyciel: Wojciech Front
 
III miejsce ex aequo – Franciszek KONIECZNY
ZPSM im. S. Moniuszki w Bielsku-Białej 
nauczyciel: Grzegorz Skórka
 
  • WYRÓŻNIENI W GRUPIE I
wyróżnienie I stopnia – Julia MINARTOWICZ
SM I st. im. G. Bacewicz we Wrocławiu 
nauczyciel: Paulina Rosłaniec
 
wyróżnienie I stopnia  – Franciszek URYNIAK 
SM I st. w Kańczudze 
nauczyciel: Mirosław Jaskot
 
wyróżnienie II stopnia –  Stanisław KACZMAREK
ZSM IM. S. Moniuszki w Łodzi 
nauczyciel: Jan Niedźwiedzki
 
 
wyróżnienie II stopnia – Filip KORAB
PSM I st. „Pro Musica” w Krośnie 
nauczyciel; Wojciech Gąbka 
 
 
wyróżnienie II stopnia – Kacper KORZEŃ
OSM I i II st. im. F. Chopina w Bytomiu 
nauczyciel: Krzysztof Korzeń
 
wyróżnienie II stopnia – Marta PAWLIK
PSM I st. im. S. Moniuszki w Raciborzu 
nauczyciel: Piotr Kuchta
 
  • LAUREACI GRUPY II
Grand Prix – Oskar WOŹNIAK 
PSM I st. w Myśliborzu 
nauczyciel: Andrzej Wachowicz 
 
I miejsce ex aequo  – Jan MIODOŃSKI
ZPSM im. S. Moniuszki w Bielsku-Białej 
nauczyciel: Grzegorz Skórka
 
I miejsce ex aequo  – Antoni TRZEŚNIEWSKI
SM I st. im. S. Wiechowicza w Krakowie 
nauczyciel: Grzegorz Frankowski
 
II miejsce ex aequo  – Bianca MRÓZ 
OSM I i II st. im. K. Szymanowskiego we Wrocławiu 
nauczyciel: Czesław Kurtok
 
II miejsce ex aequo  – Dominik Jan NOWICKI 
PSM I st. im. K. Kurpińskiego w Poznaniu 
nauczyciel: Donat Zamiara
 
III miejsce ex aequo – Ignacy BARCZ
POSM w ZSM nr 1 w Warszawie 
nauczyciel: Adam Kotula
 
III miejsce ex aequo – Kamil PIEJKO 
ZSM nr 1 w Rzeszowie 
nauczyciel: Mirosław Jaskot
 
III miejsce ex aequo – Łucja WÓJCIK
PSM I st. w Dywitach 
nauczyciel: Ewald Wawrzyniuk
 
  • WYRÓŻNIENI W GRUPIE II
wyróżnienie I stopnia – Ksawier GOJOWY
ZSM I i II st. w Rudzie Śląskiej 
nauczyciel: Przemysław Wacławik
 
wyróżnienie I stopnia – Kornel JEŻ 
OSM I i II st. im. K. Szymanowskiego we Wrocławiu 
nauczyciel: Czesław Kurtok
 
wyróżnienie I stopnia –Leon PRUŚNIEWSKI
POSM w ZSM nr 1 w Warszawie 
nauczyciel: Adam Kotula 
 
wyróżnienie II stopnia – Franciszek GIEMZA
OSM I i II st. im. K. Szymanowskiego we Wrocławiu 
nauczyciel: Czesław Kurtok
 
wyróżnienie II stopnia – Aleksandra GRYGLEWSKA
ZSM w Sosnowcu 
nauczyciel: Michał Konopelski
 
wyróżnienie II stopnia – Witold MAJERSKI 
PSM I i II st.  im. I. J. Paderewskiego w Stalowej Woli 
nauczyciel: Wojciech Front
 
wyróżnienie II stopnia – Matylda MALCHERCZYK 
PSM I i II st. im. M. Karłowicza w Katowicach 
nauczyciel: Maciej Spychała
 
wyróżnienie II stopnia – Alicja PISKORSKA
POSM I st. im. S. Moniuszki w ZPSM im. W. Kilara w Katowicach 
nauczyciel: Aleksander Mazanek
 
wyróżnienie II stopnia – Piotr STRAŃCZYK
POSM I st. im. S. Moniuszki w ZPSM im. W. Kilara w Katowicach 
nauczyciel: Aleksander Mazanek
 
  • LAUREACI GRUPY III
I miejsce – Ignacy TRYBOŃ 
PSM II st. im. W. Żeleńskiego w Krakowie 
nauczyciel: Witold Stryszowski
 
II miejsce – Krzysztof SYRZISKO
PSM I i II st. im. G. Fitelberga w Chorzowie 
nauczyciel: Paweł Łamik
 
III miejsce – Emilia WALESKA 
SM I i II st. im. Z. Noskowskiego w Gdyni 
nauczyciel: Jadwiga Moskal
 
  • WYRÓŻNIONY W GRUPIE III
BORZYM Juliusz
ZPOSM I i II st. nr 3 im. G. Bacewicz w Warszawie 
nauczyciel: Jacek Kicman 
 
  • LAUREACI GRUPY IV
III miejsce ex aequo  Jacek BURZYK
POSM II st. im. K. Szymanowskiego w ZPSM im. W. Kilara 
w Katowicach 
nauczyciel: Łukasz Bebłot 
 
III miejsce ex aequo Olaf KIELESZ 
POSM II st. im. K. Szymanowskiego w ZPSM im. W. Kilara 
w Katowicach 
nauczyciel: Łukasz Bebłot
 
  • WYRÓŻNIENI W GRUPIE IV
Kacper CZARNECKI 
OSM I i II st. im. F. Chopina w Bytomiu 
nauczyciel: Kamil Pawłowski
 
Bernadeta ŁACHUT
POSM II st. im. K. Szymanowskiego w ZPSM im. W. Kilara w Katowicach 
nauczyciel: Łukasz Bebłot
 
Michał WERMIŃSKI
PSM I i II st. im. W. Kossakowej  Sanoku 
nauczyciel: Wojciech Gąbka
 

Back to top